جلسه شورای اقامه نماز اداره ثبت احوال شهرستان کردکوی برگزار شد
4358
جلسه شورای اقامه نماز اداره ثبت احوال شهرستان کردکوی برگزار شد
جلسه شورای اقامه نماز اداره ثبت احوال کردکوی با حضور رییس و اعضای شورا در اتاق رییس اداره برگزار گردید

 روز شنبه بیست و هشتم خرداد 1401 ساعت 13.15 جلسه شورای اقامه نماز ، با حضور رییس و اعضای شورا در محل اتاق رییس اداره برگزار گردید.

   علی اکبر لشکری رییس اداره ثبت احوال شهرستان کردکوی  ضمن تشکر از کارکنان بابت زحمات آنان، اظهار داشت : برگزاری اینگونه جلسات و اجرای دستورالعمل و شیوه نامه شورای اقامه نماز استان ، اثرگذار باشد و همه ما را ترغیب به اقامه نماز اول بنماید و اثر آن را در آینده بهتر و بیشتر و مناسب تر مشاهده کنیم.

 لشکری گفت: نماز و فضیلت های آن ، برکسی پوشیده نیست و اعتقاد بر این است آن چیزی که اول از همه در جهان ابدی از ما سوال می شود نماز است. 

وی افزود: نماز جواز مقبولیت سایر اعمال و عبادت هاست ، پس نماز جایگاه ویژه ای دارد. 

وی اضافه کرد: می دانیم که نماز به خاطر شکر و سپاس از خداوند متعال هست. 

رییس اداره ثبت احوال شهرستان کردکوی در ادامه گفت : ما از پیامبر (ص) و ائمه (ع) بالاتر نیستم که از شدت عبادت پاهای آنها ورم می کرد ،  نمی گویم ما حتماً اینگونه باشیم ولی باید حداقل عبادت که اقامه نمازهای یومیه و امر به معروف و نهی از منکر را انجام دهیم. 

وی اشاره به موضوع جهنم کرد و گفت : همچنانکه در قرآن کریم آمده از جهنمیان سوال می شود چرا وارد جهنم شدید؟ می گویند که نماز بر پا نداشتیم و نیز در روایات داریم که نیمی از جهنمی ها مومنین هستند بخاطر اینکه امر به معروف و نهی از منکر نمی کردند. 

سعید وثوقی رابط نماز اداره ثبت احوال کردکوی اشاره به بیان مقام معظم رهبری در ارتباط با نماز کرد و گفت : انسان همیشه محتاج به نماز است و در عرصه های خطر محتاج تر

جلسه با ارائه نظرات و پیشنهادهای کارکنان ادامه یافت

تمام حقوق برای اداره کل ثبت احوال استان گلستان محفوظ میباشد.