کارگروه اجتماعی - فرهنگی شهرستان مینودشت تشکیل جلسه داد
4345
کارگروه اجتماعی - فرهنگی شهرستان مینودشت تشکیل جلسه داد
دومین کارگروه اجتماعی، فرهنگی با موضوع سلامت، زنان و خانواده با حضور فرماندار و مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان تشکیل جلسه داد

دومین کارگروه اجتماعی، فرهنگی با موضوع سلامت، زنان و خانواده در روز پنج شنبه نوزدهم خرداد ماه سال 1401  با حضور فرماندار و مسئولین دستگاه های اجرایی در محل فرمانداری مینودشت برگزار گردید.

حسینی کارشناس مسائل خانواده گفت پیرامون طلاق توضیحاتی را ارائه و گفت طلاق باعث افسردگی و ناراحتی زوجین می شود که باید برای این موضوع تدابیر لازم اندیشیده شود

وی گفت: طلاق باعث ناامنی در ارتباطات برای زوجین و حتی بچه های طلاق می شود و  بچه های طلاق در گذر زمان نسبت به جامعه بدبین و بی اعتماد می شوند و به سمت انحرافات اخلاقی و اعتیاد روی می آورند.

محمدتقی قزلسفلی فرماندار شهرستان مینودشت گفت: لازم است دستگاه های اجرایی آموزش های موثر برای زوجین بدهند و آموزش در فضای مجازی مهم است و باید در این راه هدفمند وارد شد. فرماندار افزود: مشاوره روانشناسی-روانپزشکی در دوران قبل از ازدواج و دوران شناخت خیلی مهم و تاثیرگذار می باشد که دستگاه های مربوطه در این خصوص باید واقعی عمل کنند و از شعار و مستندسازی بیهوده دوری کنند.

گفتنی است حمید قره سفلو رییس اداره ثبت احوال شهرستان مینودشت در جلسه حضور داشت

 

تمام حقوق برای اداره کل ثبت احوال استان گلستان محفوظ میباشد.